Вібро та шумоізоляція авто у Вінниці

Однією з важливих складових у створенні комфорту в автомобілі це вібро- та шумоізоляція, яка знижує рівень шуму проникаючого в салон. Навіть у більшості дорогих, та автомобілях середнього красу штатна шумоізоляція відсутня або мінімальна.

Спеціалісти автостудії BASSKARABASS, при здійснені шумо- та віброізоляції, рекомендують замінювати заводську аудіосистему автомобіля. Ви зможете насолоджуватися музикою в автомобілі без зайвих звуків від дороги, що сприяє більшому комфорту водія.

Акустичний комфорт

Знижується рівень шуму проникаючого в салон

Ціна шумоізоляції

Чистота автозвуку

Покрашується якість звучання аудіосистеми

Ціни на автозвук

Термоізоляція

Краще зберігається тепло взимку, а прохолода влітку

Наші роботи

Ефект кастрюлі

Двері авто закриваються з глухим звуком

скільки коштує?

Автозвук: інсталяція якісної автоакустики

На автофорумах, ви звичайно знайдете поради щодо самостійного вибору аудіообладнання, включаючи підбір найкращого підсилювача, правильних кабелів і динаміків. Однак, якщо ви не маєте достатнього досвіду для професійного налаштування їх взаємодії, ваша система буде використовувати не більше 30% свого потенціалу, і це факт.

Кожен динамік має свою власну звукову характеристику, тому важливо відбирати акустику, яка найбільше відповідає вашим музичним вподобанням. Навіть найдрібніші деталі мають значення: деякі акустичні системи забезпечують краще відтворення року, інші ідеально підходять для джазу, а є й такі, які можуть перенести філармонію в ваш автомобіль.

Багаторічний досвід майстрів автостудії BASS KARABASS дозволяє підібрати динаміки та підсилювачі, які ідеально підходять саме під ваші потреби і музичні вподобання.

Чистота автозвуку

Ідеально збалансоване звучання аудіосистеми

Прайс

Об’ємність звуку

Узгодженість динаміків – ефект присутності

Калькулятор

Автоакустика

Музика в салоні не напружує слух

Портфоліо

Чіткість тонів

Зможете почути всі тони і напівтони

Відгуки

Заміна штатної автомагнитоли

Рішення замінити головний пристрій (ГП) або як ще його називають – штатну автомагнитолу на Android мультимедійний цент, пов’язане не тільки з бажанням покращити звучання музики, а і розширити функціонал автомобіля.

Інсталяція мультимедійної системи на OS Android відбувається по принципу роз’єм в роз’єм, ніякої врізки в систему.

Заміна штатної магнітоли

від 40$

Встановлення парктроніків

від 200$

Система кругового огляду 360°

від 250$

Камера заднього виду

від 100$

Заміна застарілої оптики наBi-LED лінзи

Бі ЛЕД оптика – це нове покоління світлодіодних фар, яке використовує два світлодіоди для формування потоку яскравого та рівного потоку світла. На відміну від традиційних галогенових та ксенонових ламп, Bi-Led лінзи вирізняєються високою ефективністю світловипромінювання та економією електроенергії.

Головна перевага світлодіодних лінз – це формування чіткого променю яскравого, білого світла, який забезпечує відмінну видимість на дорозі.

Інсталяція BiLED лінз

від 170$

Бронювання фар

від 50$

Перепакування фар

від 70$

Протитумані фари

від 70$